Seo İle İlgili En Çok Sorulan Sorular

SEO DANIŞMANLIK ÜCRETLERİ NEDEN FARKLILIK GÖSTERİYOR ?

Kişisel ve kurumsal web sitelerinizin danışmanlığı SEO çalışmasına ayırmış olduğunuz bütçe ile doğru orantılıdır. Başta E-Ticaret siteleri olmak üzere birçok kurumsal ve kişisel siteler artık daha bilinçli oldukları için bu çalışmalara daha çok bütçe ayırıp organik ve inorganik şekilde üst sıralara yükselip daha çok başarı ve kazanç elde edilmiş olunuyor. SEO çalışmalarına daha çok yatırım yapıldığı zaman, eniyiseo.com ekibi olarak farklı araç ve kaynaklarla çok daha kısa sürede olumlu sonuçlar almak için elimizden geleni yapıyoruz.

SEO ÇALIŞMALARI KALICI MIDIR ?

Tabi ki hiç bir şey bilgisayar dünyasında kalıcı ve baki değildir. Fakat SEO’ un kalıcı olmamasının sebebi, GOOGLE ’ ın belirli aralıklar ile yapmış olduğu Google algoritma güncellemeleri ve Google dalgalanmalarıdır, peki siz eniyiseo.com ekibi olarak bu güncellemelere ve dalgalanmalara karşı nasıl önlem alıyorsunuz sorusunu duyar gibiyim.

Cevabını şöyle vereyim biz eniyiseo.com ekibi olarak güncel olarak Google güncellemelerini takip ettiğimiz için çalışma yaptığımız siteler diğer sitelerin aksine bu güncellemelerden ve dalgalanmalardan olumlu sonuç alıyoruz.

ORGANİK VE İNORGANİK SEO ARASINDAKİ FARK NELERDİR ?

İlk olarak inorganik olan reklam/ücretli arama sonuçlarından bahsedelim. Google Adwords tarafından yapılan reklam çalışmalarıdır. Google’a bunun için ücret ödenir bu ücretlerin farklı ödeme türleri vardır bunlar;

Tıklama başına maliyet Gösterim başına maliyet Aksiyon başına maliyettir.

Organik de ise Google ’a ödeme yapılmaz Google ’ın güncellemelerine ve anahtar kelimelerine göre sonuç sunulur.

İyi bir çalışma için birlikte kullanılmaları tavsiye edilir özelikle çalışma yapılacak site yeni bir siteyse.

İnorganik (SEM) hakkın bilgi almak için SEM Nedir ve Nerede Kullanılır? adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

SEO HİZMETİ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ ?

Hizmet alınan sitenin Google sıralamasına bakılmalı eğer üst sıralarda ise birinci kriterimizi geçmiş oluyor. İkinci kriterimiz ise hizmet alınan sitenin referansları, hizmet vermiş olduğu diğer siteler incelenmeli ve nasıl hizmet verdiği önemli siteyi link çöplüğüne mi çevirmiş yoksa gerekli linkler ve doğru içerikler mi girilmiş bu doğrultuda hizmet alınmalı

NEDEN Mİ ENİYİSEO.COM ?

Biz eniyiseo.com ekibi olarak akademik olarak SEO adlı dersi aldık, dünyadaki gelişmeleri Google güncellemelerini günlük takip ediyoruz. Yenilikleri ilk olarak kendi sitemizde uyguluyoruz olumlu bir sonuç alıyorsak danışmanlık verdiğimiz diğer sitelerimize de uyguluyoruz danışmanlık verdiğimiz bütün web sitelerine kendi web sitemizmiş gibi özenle istekle SEO yapıyoruz Google ’da üst sıralara çıkmak için ekibimizle hazır bir şekilde sizleri bekliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorum giriniz.
Lütfen adınızı giriniz.