HAKKIMIZDA

Eniyiseo.com, Düzce Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencileri (7) tarafından 2016 yılında Arama Motoru Optimizasyonu dersi sonucunda proje kapsamında ortaya çıkmıştır.

Amacımız web sayfalarını arama motorlarına uyumlu hale getirmek ve üst sıralara çıkarmaktır. Sürekli kendini geliştirmekte olan ekibimiz, arama motorlarının isteklerini yakından takip ederek sizlere daha iyi ve daha güvenilir sonuçlar ile bilgilendirmeler yapmak amacıyla kurulmuştur.

Sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan paylaşacağımız küçük ipuçları ile kendi web sitenizi arama motoru uyumlu hale getirip, sitenizin popülaritesini arttırarak daha fazla ziyaretçi ve kazanç elde edebilirsiniz. Her site sahibinin beklentilerini karşılayabilen ve doğru analizler yapan bir ekip olmayı çok önemsiyoruz. Asla tamamlanmış hissetmiyoruz, aksine her gün kendimizi bir adım daha ileri götürmek için çabalıyoruz.

Sizde sitenizin arama motoru sonuç sayfasında ilk sıralarda çıkmasını istiyor ve geldiğiniz bu sırada kalıcı olmak niyetindeyseniz bizi takip edin. Eğer verdiğimiz küçük ipuçları size yetersiz geliyor ise danışmanlık için bize ulaşabilirsiniz.

Unutmadan:

Sitemize girdiğinizde kategoriler kısmından dilediğiniz kategoride yazıları seçip okuyabilir ya da daha profesyonel SEO çalışmaları için paketler bölümünden dilediğiniz paketi seçip gerekli bilgileri doldurarak bizimle iletişime geçebilir, sizde birinci sırada gelmenin mutluluğunu ve kazancını yaşayabilirsiniz.

Saygılarımızla,
ENIYISEO EKİBİ
eniyiseo.com-logo